दुइ नेपाली विद्यार्थीलाई ‘अनरेबल मेन्सन’ अवार्ड

‘अनरेबल मेन्सन’ अवार्ड प्राप्त दुई विद्यार्थी राहुल शाह र अंशराज सेढाई

दुइ नेपाली विद्यार्थीले अन्तरराष्ट्रिय अवार्ड हात पारेका छन् । ती विद्यार्थीले यस वर्ष सञ्चालित ‘ग्लोबल ईकम्पिटिसन अन एस्ट्रोनोमी एण्ड एस्ट्रोफिजिक्स’ मा नेपालका दुई विद्यार्थीले ‘अनरेबल मेन्सन’ अवार्ड प्राप्त गरेका हुन् ।

व्यक्तिगत तथा सामुहिक प्रतिस्पर्धामा गरी दुइ विधामा सम्पन्न उक्त प्रतियोगितामा नेपालको तर्फबाट सहभागी ४ जना सहभागी भएका थिए जसमध्ये काठमाडौंको सेन्ट जेभियर्स कलेजका राहुल शाह कोटेश्वरको क्यापिटल कलेज एण्ड रिसर्च सेन्टरका अंशराज सेढाईले सो अवार्ड प्राप्त गरेका हुन् । दुवैले व्यक्तिगत विधातर्फ अवार्ड हात पारेका हुन् ।

नेपालबाट सुरेश भट्टराईको नेतृत्वमा प्रतियोगितामा भाग लिएको उक्त टोलीमा मेन्टरको रुपमा मनिषा द्वा, विजयचन्द्र लुईटेल र अंकित बेञ्जु सहभागी भएका थिए । कोलम्बियामा सम्पन्न हुने भनिएको उक्त प्रतियोगिता अनलाइनमार्फत सम्पन्न गरिएको थियो । असोज ९ गते शुरुवात भएको उक्त प्रतियोगिताको कार्तिक ७ गते समापन भएको थियो ।

प्रतियोगितामा ४० देशका प्रतिस्पर्धीहरु सहभागी भएका थिए ।

16 COMMENTS

  1. web this is too good, I like, material that is very awesome and, unique, continue to work if you sure eat certainly can, me comet with hope can support you ask for permission okay totosoju

  2. web this is too good, I like, material that is too awesome and, unique, continue to work if you sure eat certainly can, me comet together hope can support you ask for permission okay totosoju

  3. website this is really good, I like, material that is too fantastic and, unique, continue to work except you believe eat certainly can, me comet together hope can help you ask for permission okay totopanen

  4. web this is too good, I like, material that is too fantastic and, unique, continue to work if you sure eat certainly can, me comet together hope able support you ask for permission okay totopanen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here